Videa

ze života a terapeutické praxe

Hostem na YouTubovém kanálu - projektu Příznaky transformace o poruchách příjmu potravy, nepřijetí těla, neschopnosti naplno žít a mých zkušenostech a pohledu na tuto obsáhlou problematiku.

Děkuji za pozvání a důvěru! :-)

Děkuji za pozvání do vysílání, moc jsem si to užila! Tentokrát na téma přijetí sebe sama, ale i minulosti a co je to vlastně ta sebeláska a jak toto celé uchopit v praxi. 
Hostem u Jardy Grűnwalda na jeho kanále Skutečný život. 
První část mého osobního příběhu, jak se dostat z životního pekla. 
Příznaky transformace, tentokrát na téma manipulace a jak jít do své síly, aby to už skončilo 💪🏼. Moc děkuji za pozvání 🙂
Pokračování vysílání o mém osobním příběhu s Jardou Grűnwaldem na jeho kanále Skutečný život. Moc jsem si to užila a věřím, že ta trnitá cesta bude lidem inspirací, že ze všeho se dá vystoupit 🙂
Děkuji za pozvání! 🍁🐌
Hostem na kanále příznaky transformace. Vysílání na téma rodičovství, výchovy, dětí... Dnes to bylo trochu odlehčené a s dávkou humoru 😊
Moc děkuji za pozvání! 🌸

México a jaké to tu momentálně je a celkově všeobecně o zemi, ve které už pár let žiju - konkrétně Yucatánský poloostrov a jeho státy.
Jsem ráda za možnost vysílat a posdílet s diváky svůj názor :-)

Jak být tvůrcem své reality? A v čem nám brání naše brilantní a úžasná, logicky pracující a analytická mysl? Dá se se s tím vlastně vůbec nějak pracovat? I když je o občas náročné, zvládneme to všichni, jen je potřeba se vártit do svého středu ke své podstatě.

Kdy to skončí? - A myslíme touhle otázkou situaci, která vládne po celém světě, nebo to osobní peklo, které si na základě toho všeho prožíváme? 

S kolegyní a kamarádkou Romanou jsme natočily první díl "kafe pro duši" což je náš nový projekt, který rozjíždíme. Takové oddychové povídání - přátelské, jemné nenásilné, ale veselé a hravé. Chceme vytvořit prostor, kde se můžeme cítit všichni sami sebou a opravdoví - bez masek a strachů z odhalení.

Dávka Slunovratového humoru aneb veselé a pohodové vysílání s Ondrou Brožem o všem možném. Oddychovka od peripetií a patálií dnešní doby. Díky za spolupráci, budu se těšit zase příště! 

Jak přestat kouřit? A jaká k tomu vede cesta? Je to skutečně tak náročné? Aneb boříme zaryté mýty a přesvědčení. 
♦️Téma 5.dílu kávy pro duši♦️, (u kterého ráda přivítám svého učitele terapeutické metody SCPR a kamaráda Ondru Brože 🧙🏼‍♂️), se bude točit kolem:
 👩‍❤️‍👨 Manželství, partnerství, (tolerance, pochopení, empatie ale i častých rozporů, neshod, dominance, povyšovaní se a vlastně tak nějak všeho, co partnerské vztahy obnášejí.) 
První část sdílení našeho osobního příběhu, jak jsme se staly terapeuty a proč a co nám práce SCPR dala a samozřejmě spoustu dalších intuitivních téma. 
Hostem na příznacích transformace, opět na téma, JAK SE ŽIJE V MEXIKU, zvyklosti, tradice, oslavy, povaha a můj osobní prožitek ze života na Yucatanskem poloostrově. 
Děkuji za možnost si to zopakovat! Bylo to skvělé a užila jsem si to 🙂
Vysílání u Jardy na kanále Skutečný život, tentokrát na téma: Jak jít do své síly?
Bylo to místy hluboké, protkané humorem, veselé i poučné. Děkuji za pozvání a budu se těšit zase příště! 🙂
Volné téma, které jsme bravurně zvládly i přes nečekaný výpadek internetu. Vysílání obnoveno a bylo plné energie, legrace a aha momentů 🙂
8. vysílání a 6. vysílání s kolegyní Romankou. Trocha spirituality, geniality a na konci vlastně i genitality, což vyplynulo z výkladu karet. 🤭

Kdo se chce zasmát, je toto vysílání přesně pro něj ✌🏼🙂

1.DÍL Netradičního výkladu karet s kolegyní Romankou. Humor smíchaný s klasickým výkladem, aneb zaměřme se na přítomný okamžik a je-li to se smíchem, jedině dobře 🙂
2.DÍL našeho veselého výkladu. Povídání o současných energiích položené o náš osobitý humor a vtipné výklady, aneb... Nebudeme se přeci brát 100% času svého života tak vážně🌞🌻
Dnes u Jardy na SKUTEČNÉM ŽIVOTĚ na téma PŘEKONÁNÍ TRAUMAT.
Bylo to bezva, velmi mě to bavilo, pěkně nám to odsýpalo a samozřejmě jsme se i zasmáli, z čehož mám snad největší radost, že jsme dokázali opět vážné téma pojmout trošku s odlehčeností a humorem.
Moc děkuji za pozvání, užila jsem si to a doufám, že i vy diváci, přátelé také :-)
Držím palce všem na jejich cestě a překonávání traumat <3