SLUŽBY

Terapie-konzultace-očisty

konzultace - online sezení

skype, whatsapp, messenger

Osobní konzultace nebo terapeutické sezení nenabízím, jelikož žiju trvale v zahraničí, ale pro ty z Vás, které můj styl práce oslovil a chtěli by se domluvit na spolupráci, můžu nabídnout možnost přes skype, whatsapp či messenger.

Sezení probíhá formou video hovoru, což vnímám jako osobnější, ale pokud je Vám z jakéhokoliv důvodu kamera nepříjemná, necítíte se na to, můžeme vést sezení formou klasického hovoru bez obrazu.

Konzultace trvá zpravidla 1h v závislosti na tématu, které řešíme. Je samozřejmě možnost se domluvit na hodině a půl, maximálně dvou hodinách.

Společně odhalujeme důvody toho, co se Vám v životě děje a jak na to, aby se Vaše aktuální situace dala do pořádku a pochopili jste proč to celé vzniklo a jak si vědomě tvořit realitu, ve které se budete cítit spokojeně.

Sezení - konzultaci je možné doplnit o následující spánkovou terapii, nebo konzultace se spánkovými terapiemi střídat. Vše záleží na Vašem přání a na tom, jak cítite, že by Vám to bylo příjemné.

konzultace + energ. očista

Prakticky se jedná o stejný postup jako u přechozího bodu v klasické konzultaci, jen s tím rozdílem, že se na Vás během hovoru napojím, energeticky zkontroluji Vaše základní bloky (přisedlíky, temné entity, negativní energie v těle, prokletí ad. - každý pochopitelně dle individuálního zatížení) a očistím je. 

Nejedná se o plnohodnotnou terapii. Jde čistě a jen o základní energetickou očistu, doplnění duchovní energie a nastavení energetické ochrany.

Dále potom pokračujeme klasickým způsobem jak jste ode mě z konzultací zvyklí.

terapie ve spánku

během noci

Přestože by někoho napadlo, mimo jiných otázek, že terapie ve spánku je méně účinná nebo méně efektivní, než třeba klasická konzultace (terapie) za bdělého stavu, opak je pravdou. Z mých vlastních zkušeností i z práce s klienty vnímám, že terapie ve spánku má mnoho výhod. Jednimi z nich jsou například:


- Spolu s Vaším tělem usíná i Vaše Ego a během spánku se tedy nemá tendenci vměšovat do práce, jako při běžné terapii za bdělého stavu (doporučovala bych ji tedy určitě dětem a těm, kteří mají silné analytické myšlení a jsou příliš "v hlavě" a v labyrintu silných emocí)

- Během terapie probíhá tzv. "čištění" bloků a traumat a pro Vaši Duši je to silná zátěž. Zbavuje se starých přesvědčení,slibů a přísah, která si nese třeba i po několik inkarnací, nebo programů z dětství, traumat a bolestí.
Ráda to vysvětluji klientům jako intenzivní trénink v posilovně, kdy si přejete, aby měkká postel byla hned vedle východu z fitness centra, a proto vidím i jistou výhodu ve spánku,který je sám o sobě očistný, protože můžete v průběhu terapie i po ní krásně zregenerovat jak po psychospirituální stránce, tak i té fyzické. - Nezřídka se stává, že lidé jsou po terapii unavení a mají zvýšenou potřebu odpočívat, dokud se proces čištění nedokončí, což bývá zpravidla od několika desítek hodin až týden po terapii.


Tento typ práce, který nabízím, má tedy 4 fáze:

1) úvodní VIDEO HOVOR trvající 10-15 minut, kde si v kostce povíme,co byste chtěli řešit a probereme "technické věci" a já se na Vás energeticky naladím
2) samotná terapie ve spánku
3) hovor po terapii hned druhý den, opět prostřednictvím skype,whatsapp nebo messenger, kde probereme vše, co se v terapii objevilo a co jsme čistili a také jak dále postupovat na svém seberozvoji
4) zašlu Vám výpis z terapie s veškerými informacemi (bodově), abyste se pak v klidu mohli k tématům vrátit a pokračovat v osobním rozvoji na základě zvědomění toho, co vyšlo a co se očistilo.


očista a harmonizace prostoru

dům/byt/pokoj/kancelář/pozemek/penzion/firma...

Očista a harmonizace prostoru probíhá na dálku úplně stejně jako výše zmíněné terapie. Napojuji se tentokrát nejen na Vás ale i na místo, ve kterém žijete/pracujete  (případně členy domácnosti - to vše záleží od komplikovanosti a požadavků klienta).

Není to jen o odstranění blokád, špatných energií, prokletí a podobných "dobrůtek", které se v porostoru nacházejí. Zajímá mě, jak k nim došlo, odkud plynou, zda si je tvoříte sami nebo je za tím něco dalšího - abychom věděli s čím pracovat. A v závěru práce aplikuji energetickou ochranu, harmonizuji případně skrze energetické symboly zmírňuji či úplně ruším vlivy geo/patogenních zón.


Jaké překvapení pak pro Vás může být, proč se rostlinám na zahradě v určité části nedařilo i přes veškerou vaši péči a neustále usychaly nebo byly plné parazitů, či proč domácí mazlíček byl ve své boudě tak neklidný/apatický nebo nemocný. To samé platí samozřejmě o vás samotných a členech domácnosti.
Nejednou jste se určitě setkali s pocitem nevysvětlitelné únavy, nebo problematického místa v domě, kde se strhávají pravidelně hádky přestože v jiné části panuje realitvní klid a pohoda. Jindy se zas nedaří firmě, přestože obchodní strategie je skvělá a promyšlená.

Nabízím tedy komplexní službu týkající se očisty místa a harmonizace, na kterém se zdržujete, či je Vaším bussinesem, abyste se v něm cítili příjemně a prostor plnil svůj účel: v malířském ateliéru aby proudila inspirace, kuchyně a obývák jakožto srdce domácnosti: pospolitos, pohoda a láska, atd...

Na všem se s klienty domlouvám a beru v potaz jejich přání a vize o tom, jakou energií by měl podle nich prostor disponovat. (vždy s čistým záměrem pochopitelně).

Zvolení správného postupu určuji po konzultaci s klientem o daném problému a prostoru, jež má zájem dát do pořádku.

energetický symbol na míru

Spousta z Vás miluje mé obrázky, které mi přicházejí během terapií skrze automatickou kresbu. Mně samotnou tato tvorba také baví a cítím krásné napojení s klientem během toho co maluji, a proto jsem se rozhodla i tuto službu zařadit do svého portfólia a nabídnout Vám tak možnost si objednat svůj jedinečný symbol síly, ochrany, nebo štěstí, hojnosti, podpoření během léčby ad.

Všechny symboly, které tvořím, vždy aktivuji a energeticky aplikuji na klienta/prostor/... Mnozí z Vás si je pak i přesto rádi vystavují, schovávají na pamatáku a nebo je využívají pro potisk na tričko apod., takže je po dokončení zasílám v elektronické podobě na E-mail, kde se zachová nejvyšší možná kvalita pro následující možnou manipulaci.