Služby

Terapie-konzultace

Terapie - konzultace

prostřednictvím Skype, whatsapp, messanger

Osobní konzultace nebo terapeutické sezení nenabízím, jelikož žiju trvale v zahraničí, ale pro ty z Vás, které můj styl práce oslovil a chtěli by se domluvit na spolupráci, můžu nabídnout možnost přes skype, whatsapp či messanger.

Sezení probíhá formou video hovoru, což vnímám jako osobnější, ale pokud je Vám z jakéhokoliv důvodu kamera nepříjemná, necítíte se na to, můžeme vést sezení formou klasického hovoru bez obrazu.

Konzultace trvá přibližně 45 minut - 1h v závislosti na tématu, které řešíme. Snažíme se přijít na příčiny toho, čím právě procházíte a jak na to, aby se Vaše aktuální situace dala do pořádku a pochopili jste proč to celé vzniklo a jak si vědomě tvořit realitu, ve které se budete cítit spokojeně.

Sezení - konzultaci je možné doplnit o následující spánkovou terapii, nebo konzultace se spánkovými terapiemi a očistou střídat. Vše záleží na Vašem přání a na tom, jak to cítite, že by Vám to bylo příjemné.

Terapie ve spánku

během noci

Přestože by někoho napadlo, mimo jiných otázek, že terapie ve spánku je méně účinná nebo méně efektivní, než třeba klasická konzultace za bdělého stavu, opak je pravdou. Z mých vlastních zkušeností i z práce s klienty vnímám, že terapie ve spánku má mnoho výhod. Jednimi z nich jsou například:


- Spolu s Vaším tělem usíná i Vaše Ego a během spánku se tedy nemá tendenci vměšovat do práce, jako při běžné terapii za bdělého stavu (doporučovala bych ji tedy určitě dětem a těm, kteří mají silné analytické myšlení a jsou příliš "v hlavě" a v labyrintu silných emocí)

- Během terapie probíhá tzv. "čištění" bloků a traumat a pro Vaši Duši je to silná zátěž. Zbavuje se starých přesvědčení,slibů a přísah, která si nese třeba i po několik inkarnací, nebo programů z dětství, traumat a bolestí.
Ráda to vysvětluji klientům jako intenzivní trénink v posilovně, kdy si přejete, aby měkká postel byla hned vedle východu z fitness centra, a proto vidím i jistou výhodu ve spánku,který je sám o sobě očistný, protože můžete v průběhu terapie i po ní krásně zregenerovat jak po psychospirituální stránce, tak i té fyzické. - Nezřídka se stává, že lidé jsou po terapii unavení a mají zvýšenou potřebu odpočívat, dokud se proces čištění nedokončí, což bývá zpravidla od několika desítek hodin až týden po terapii.


Tento typ práce, který nabízím, má tedy 4 fáze:

1) úvodní hovor trvající 10-15 minut, kde si v kostce povíme,co byste chtěli řešit a probereme "technické věci"
2) samotná terapie ve spánku
3) hovor po terapii, většinou prostřednictvím skype,whatsapp nebo messanger, kde probereme vše, co se v terapii objevilo a co jsme čistili
4) zašlu Vám výpis z terapie s veškerými informacemi (bodově), abyste se pak v klidu mohli k tématům vrátit a pokračovat v osobním rozvoji na základě zvědomění toho, co vyšlo a co se očistilo.


Očista a harmonizace prostoru

dům/byt/pokoj/kancelář/pozemek/...

Očista a harmonizace prostoru probíhá na dálku úplně stejně jako výše zmíněné terapie. Napojuji se tentokrát nejen na Vás ale i na místo, ve kterém žijete/pracujete  (případně členy domácnosti - to vše záleží od komplikovanosti a požadavků klienta).

Není to jen o odstranění blokád, špatných energií, prokletí a podobných "dobrůtek", které se v porostoru nacházejí. Zajímá mě, jak k nim došlo, odkud plynou, zda si je tvoříte sami nebo je za tím něco dalšího - abychom věděli s čím pracovat. A v závěru práce aplikuji energetické symboly, ať už na ochranu, harmonizaci, zmírnění nebo odstranění vlivů geo/patogenních zón.
Jaké překvapení pak pro Vás může být, proč se rostlinám na zahradě v určité části nedařilo i přes veškerou vaši péči a neustále usychaly nebo byly plné parazitů, či proč domácí mazlíček byl ve své boudě tak neklidný/apatický nebo nemocný. To samé platí samozřejmě o vás samotných a členech domácnosti.
Nejednou jste se určitě setkali s pocitem nevysvětlitelné únavy, nebo problematického místa v domě, kde se strhávají pravidelně hádky přestože v jiné části panuje realitvní klid a pohoda atd.

Nabízím tedy komplexní službu týkající se očisty místa a harmonizace, na kterém se zdržujete, abyste se v něm cítili příjemně a prostor plnil svůj účel: v malířském ateliéru aby proudila inspirace, kuchyně a obývák jakožto srdce domácnosti: pospolitos, pohoda a láska, atd...

Na všem se s klienty domlouvám a beru v potaz jejich přání a vize o tom, jakou energií by měl podle nich prostor disponovat. (vždy s čistým záměrem pochopitelně).

Zvolení správného postupu určuji po konzultaci s klientem o daném problému a prostoru, jež má zájem dát do pořádku.