O mně

Osobní příběh a práce s kyvadlem

K práci s kyvadlem jsem se dostala díky skvělému terapeutovi a zároveň zakladateli metody SCPR Onřeji Broži, kterého jsem v té době poznala z projektu Příznaků Transformace. V té době jsem se snažila pochopit problémy, které dlouhodobě mám a aktivě pracovat na jejich zlepšení, ale neměla jsem tušení, za který konec to celé uchopit.

Ondrova práce mě nadchla ihned po první terapii, kterou s ním naše rodina prošla. Změny byly úžasné a rychlé. A to co jsme řešili takovou dobu bylo najednou popostrčeno a vyčištěno. Všechno najednou nabralo úplně nový rozměr a postupně mě přitahoval tento způsob práce víc a víc, až jsem se rozhodla metodu se naučit, nechat se proškolit a moci si pomáhat sama. Být soběstačná a aktivně řešit problémy, které mě trápí a k tomu mi pomohl základní kurz práce s kyvadlem.

Ovšem za tím vším byla ještě jedna touha, daleko silnější, nutkavá, neodbytná, a to, pomáhat ostatním, předat jim to, co jsem se naučila a moci jim ukázat - jak touto technikou, tak svým vlastním příkladem, že všechno je možné a že limity si nastavujeme jen my sami ve své mysli. A že, jak řekl ředitel bradavické školy v jednom z mém nejoblíbenějších filmů Harry Potter: "Štěstí lze najít i v té nejtemnější hodině, pokud nezapomene, že je světlo."

Tak jsem se tedy dostala i k pokročilému kurzu, který už je zaměřený na daleko hlubší témata a proškolila jsem se jako terapeut a začala získávat pomalu zkušenosti při práci s mou rodinou, přáteli a známými, kde jsem se ponořila do celé metody mnohem hlouběji a sama tím tak na sobě měla možnost dále pracovat.

Na práci s kyvadlem miluji tu jednoduchost - Jsme to my, Duše, Vyšší já a Bůh/Zdroj/Duch. Nic víc nic míň, a zároveň způsob komunikace. Nejsem tolik vizuální typ, ale spíše emoční a informační. Když se otevřu proudu, chodí mi slova - odpovědi - nápady - myšlenky, a bok po boku s tím, ruku v ruce, jsou pocity, které u práce mám, jenž mě směřují ke správným výsledkům a jsou mi jakýmsi potvrzením toho, co zjišťuji a co čistím.Jakmile jsem se dozvěděla jak práce s kyvadlem funguje z Ondrových videí, věděla jsem, že tohle bude moje cesta. Příjem přes informační kanál, znázornění na tabulce, kde fyzicky vidím odpovědi a možnost správnost ověřovat pomocí kontrolních vět. Skvělé!A čím jsem pracovala s kyvadlem déle, tím více mě tahle metoda vtahovala a pohlcovala, jako když se naložíte do voňavé teplé vany s bublinkami.


Pomohlo mi to chápat do hloubky sebe a ostatní. Pronikla a stále pronikám do zákoutí své duše a odkrývám tak skrytá zranění, rovzpomínám se na věci z dětství a celkově vidím zpětně souvislosti, které jsem dřív nebyla schopná uchopit. Je to neustálý a kouzelný proces osobního seberozvoje, který mi za tu dobu pomohl s vleklými zdravotními a vztahovými problémy a pomáhá mi objevit skryté kvality. 

A i proto mě práce s ostatními moc baví, protože můžu pozorovat ty pokroky, změny a nadšení lidí, se kterými se stýkám nebo mi píšou svoje dojmy, proměny a zážitky. Upřímně, být někomu průvodcem a pomocníkem, je pro mě pokaždé výzvou,potěšením a hnacím motorem a jak říkám, zpětné vazby potvrzující to, že tahle metoda je úžasná a pomáhá, mě doopravdy naplňuje.

Já sama nedám na SCPR dopustit, přestože existuje spoustu dalších a báječných způsobů jak na sobě pracovat. Každý si však musí najít to své. Já to své našla :-) SCPR mi dává pocit jistoty toho, mám život ve svých rukách a záleží jen na mě a té esenci božství ve mně, zda ten život prožije nebo jen přežije.


Budete-li mít jakékoliv dotazy týkající se mojí práce nebo budete chtít domluvit terapii, klikněte přímo sem a budete nasměrováni na kontakty. Můžete mi napsat do mailu, na whatsapp nebo na messanger.


Budu se na Vás těšit!


Anna