O MNĚ

Osobní příběh a práce s kyvadlem

K práci s kyvadlem jsem se dostala skrze terapeuta a zároveň zakladatele metody SCPR Onřeje Brože, kterého jsem poznala z projektu Příznaků Transformace.


V té době jsem se snažila pochopit problémy, které dlouhodobě mám a aktivě pracovat na jejich zlepšení, ale neměla jsem tušení, za který konec to celé uchopit.

Ondrova práce mě nadchla ihned po první terapii, kterou s ním naše rodina prošla. Změny byly úžasné a rychlé. A to co jsme řešili takovou dobu bylo najednou popostrčeno a vyčištěno. Všechno najednou nabralo úplně nový rozměr a postupně mě přitahoval tento způsob práce víc a víc, až jsem se rozhodla metodu se naučit, nechat se proškolit a moci si pomáhat sama. Být soběstačná a aktivně řešit problémy, které mě trápí. A k tomu mi pomohl základní kurz práce s kyvadlem.


Za tím vším však byla ještě jedna touha, daleko silnější, nutkavá, neodbytná, a to, pomáhat ostatním, předat jim to, co jsem se naučila a moci jim ukázat - jak touto technikou, tak svým vlastním příkladem, že změna je možná a že častokrát si limity nastavujeme jen my sami ve své mysli. 


Tímto jsem se dostala k pokročilému kurzu, který už byl zaměřený na daleko hlubší témata. Proškolila jsem se jako terapeut a začala získávat pomalu zkušenosti při práci s mou rodinou, přáteli a známými, kdy jsem se ponořila do celé metody mnohem hlouběji. 


Na práci s kyvadlem miluji tu jednoduchost - Jsme to my, Duše, Vyšší já a Zdroj. Nic víc nic míň

Fascinuje mě způsob, jakým metoda funguje, jelikož když se otevřu proudu, chodí mi skrze vyšší já a Zdroj správná slova - odpovědi - nápady - myšlenky, a bok po boku s tím, ruku v ruce, jsou pocity, které u práce mám, jenž mě směřují ke správným výsledkům a jsou mi potvrzením správnosti toho s čím pracuji.


Od chvíle, kdy jsem se dozvěděla jak práce s kyvadlem funguje z Ondrových videí, věděla jsem, že tohle bude moje cesta. Příjem přes informační kanál, znázornění na tabulce, kde fyzicky vidím odpovědi a možnost správnost ověřovat pomocí kontrolních vět. Skvělé!A čím jsem pracovala s kyvadlem déle, tím více mě tahle metoda vtahovala a pohlcovala, jako když se naložíte do voňavé teplé vany s bublinkami.


Pomohlo mi to chápat do hloubky sebe a ostatní. Pronikla a stále pronikám do zákoutí své duše a odkrývám tak skrytá zranění, rovzpomínám se na věci z dětství a celkově vidím zpětně souvislosti, které jsem dřív nebyla schopná uchopit. Je to neustálý a kouzelný proces osobního seberozvoje, který mi za tu dobu pomohl s vleklými zdravotními a vztahovými problémy a pomáhá mi objevit skryté kvality. 
A i proto mě práce s ostatními moc baví, protože můžu pozorovat ty pokroky, změny a nadšení lidí, se kterými se stýkám nebo mi píšou svoje dojmy, proměny a zážitky.


Upřímně, být někomu průvodcem a pomocníkem, je pro mě pokaždé výzvou,potěšením a hnacím motorem a jak říkám, zpětné vazby potvrzující to, že tahle metoda je úžasná a pomáhá, mě doopravdy naplňuje.

Já sama nedám na SCPR dopustit, protože jsem díky tomu vědomým tvůrcem a záleží jen na mě a té esenci božství ve mně, zda svůj život přežiju, nebo prožiju.


Kliknutí SEM budete nasměrováni na kontakty, kde se můžete se mnou spojit a domluvit si se mnou terapii nebo další z mých služeb.


Budu se na Vás těšit!

Annita