O MNĚ

Osobní příběh a práce s kyvadlem

Narodila jsem se v roce 1994 v Plzni, kde jsem převážnou část svého života vyrostla. Nyní žiju trvale v Mexiku.

Od dětství jsem trpěla úzkostmi, depresemi, přešlo to do anorexie, která se pak následně střídala s bulimií, až jsem skončila v nemocnici na dětském oddělení.
Fyzicky jsem se poškozovala a nenáviděla sebe i svůj život a pokusila jsem se o sebevraždu.
Byla jsem vždy velmi úzkostlivá, empatická a také perfekcionistická.

Prošla jsem si klasickými terapiemi u psychologů, dále hospitalizací i ambulantní léčbou u psychiatrů, byla jsem u lidí, kteří se nazývají "alternativními léčiteli".
Můj problém s anorexií a bulimií se mi ale vyřešit nepovedlo.

Následoval velmi překotný život od mých osmnácti do cca pětadvaceti let, kdy jsem stihla porodit dvě děti a dostat se z toxického vztahu a začít nový život.

Odstěhovala jsem se do Mexika, v té době s novým partnerem, vdala se a dostala se k práci SCPR, která mi kompletně změnila život, protože mi dala konečně to, co jsem hledala - "přímé" napojení na Zdroj.

Na práci s kyvadlem miluji tu jednoduchost - Jsme to my, Duše, Vyšší já a Zdroj. Nic víc nic míň

Fascinuje mě způsob, jakým metoda funguje, jelikož když se otevřu proudu, chodí mi skrze vyšší já a Zdroj správná slova - odpovědi - nápady - myšlenky, a bok po boku s tím, ruku v ruce, jsou pocity, které u práce mám, jenž mě směřují ke správným výsledkům a jsou mi potvrzením správnosti toho s čím pracuji.


Od chvíle, kdy jsem se dozvěděla jak práce s kyvadlem funguje z Ondrových videí, věděla jsem, že tohle bude moje cesta. Příjem přes informační kanál, znázornění na tabulce, kde fyzicky vidím odpovědi a možnost správnost ověřovat pomocí kontrolních vět. Skvělé!A čím jsem pracovala s kyvadlem déle, tím více mě tahle metoda vtahovala a pohlcovala, jako když se naložíte do voňavé teplé vany s bublinkami.


Pomohlo mi to chápat do hloubky sebe a ostatní. Pronikla a stále pronikám do zákoutí své duše a odkrývám tak skrytá zranění, rovzpomínám se na věci z dětství a celkově vidím zpětně souvislosti, které jsem dřív nebyla schopná uchopit. Je to neustálý a kouzelný proces osobního seberozvoje, který mi za tu dobu pomohl s vleklými zdravotními a vztahovými problémy a pomáhá mi objevit skryté kvality. 
A i proto mě práce s ostatními moc baví, protože můžu pozorovat ty pokroky, změny a nadšení lidí, se kterými se stýkám nebo mi píšou svoje dojmy, proměny a zážitky.


Být druhým průvodcem je pro mě pokaždé výzva,potěšení a hnací motor.

A následné zpětné vazby potvrzující to, že tahle metoda je úžasná a lidem pomáhá, mě doopravdy naplňuje.

Já sama nedám na SCPR dopustit, protože jsem díky tomu vědomým tvůrcem ve svém životě a záleží jen na té esenci božství ve mně, zda svůj život přežiju, nebo prožiju.


Kliknutí SEM budete nasměrováni na kontakty, kde se můžete se mnou spojit a domluvit si se mnou terapii nebo další z mých služeb.


Budu se na Vás těšit!

Annita